HAKKIMIZDA

Devran Ayakkabı Sanayi A.Ş. 1982 yılında kurulmuş olup, şirketin iştigal konusu bay ve bayan ayakkabı üretimi ve pazarlamasıdır.

Şirket kendi Markası olan Pedro Camino, Best Club markası ile birlikte Türkiye üretim ve pazarlama lisansörü olduğu Beverly Hills Polo Club ayakkabılarınıda kendi fabrikasında üretmektedir. 5.000 m2 lik kapalı alanda üretim yapmakta olan Devran Ayakkabı, ISO 9001 2000 kalite belgesine sahip olup, yüksek kalitede ayakkabı üretimi yapmaktadır. Fabrikanın günlük kapasitesi 1500 çift olup çalışan işçi sayısı 120 kişidir.

Devran Ayakkabı her sene yapılmakta olan Istanbul AYMOD, Milano MICAM, Dusseldorf GDS, Moskova MOSSHOES, Kiev LEATHER SHOES ve Dubai MOTEXHA fuarlanna katılmakta olup, üretiminin %50 sini başta Amerika, Ingiltere, Almanya, Italya, Norveç, Polonya, Yunanistan, Rusya, Ukrayna, Hindistan, Israil ve Ortadoğu olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktadır. Diğer %50 si ise, yurt içinde seçkin mağazalarda ve büyük alışveriş merkezlerinde satışa sunulmaktadır.

Dünya modasını yakından takip eden Devran, Italyan teknisyen ve modelistlerin önderliğinde her sene kendini yenileyen teknolojisiyle müşterileri ne en iyi hizmeti vermektedir.


© 2013 Devran Ayakkabı - Tüm Hakları Saklıdır